Loading...

Pytania

FAQ

Jakie są koszty dostawy?

Cennik dostarczenia towarów

Sklepdo 299,99 PLNod 300 PLN

Biedronka, Lidl,

Galeria Wypieków, Ogrodnicy,

Cedzak, Select,

Ideal i Warzywniak

9,90 PLN0 PLN
Piotr i Paweł i Tesco14,90 PLN0 PLN
Rossmann, Bacówka i Biovert9,90 PLN9,90 PLN

Czy serwis Szopi reprezentuje sklepy, z których prowadzi dostawy?

Nasz serwis jest niezależny od sklepów, z których dostarczamy i nie działamy w ich imieniu.

Czy serwis Szopi zobowiązuje się do dostarczenia wszystkich towarów, które są dostępne w systemie i które zamówię?

Dokładamy starań aby zrealizować w 100% Twoje zamówienie ale dokonujemy zakupów w sklepach w Twojej okolicy i mogą zdarzyć się braki produktów. W takim przypadku kontaktujemy sie z Tobą aby ustalić możliwe zamienniki.

Czy szopi.pl stosuje własne ceny produktów, czy są to ceny sklepowe?

Szopi stosuje dla części produktów ceny takie jak w sklepie. Są to m.in. wszystkie towary promocyjne wg aktualnej listy towarów danej sieci handlowej ogłaszane w gazetkach i newsletterach. Dla niektórych towarów Szopi stosuje ceny zawierające dodatkową prowizję konieczną dla zapewnienia pokrycia kosztów dostawy – w szczególności dla towarów trudnych w transporcie. W niektórych sklepach wszystkie towary mają w Szopi cenę taką jak w sklepie. Jest to oznaczone przy guziku wyboru sklepu na stronie głównej Szopi. Prowizje w Szopi wynoszą średnio kilka procent.

Czy cena danego towaru na stronie Szopi jest ostateczna czy może przy dostawie okazać się inna?

Ceny podane na stronie Szopi są cenami ostatecznymi (na jednostkę ilości towaru: sztuki lub jednostki wagi).

Co jeśli nie będzie w sklepie wszystkich towarów, które zamówiłem lub otrzymam tańszy zamiennik albo mniejszą ilość zamówionego produktu?

Przy zaistnieniu takiej sytuacji różnica wartości Twojego zamówienia i otrzymanych towarów jest zwracana automatycznie na rachunek (lub kartę) z którego (której) była dokonana płatność. Zwrot następuje z PayU w ciągu dwóch dni roboczych.

W jakiej formie otrzymam rozliczenie mojej dostawy?

Rozliczenie kosztu otrzymanych towarów i opłaty za dostawę otrzymasz mailowo po odbiorze zamówienia.

Gdzie jesteście dostępni? W jakich rejonach szopi.pl już obsługuje zakupy on-line?

Szopi dostarcza zakupy w Krakowie i Warszawie.

Warszawa: Śródmieście, Żoliborz, Wola, Praga Północ, Praga Południe, Ochota, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Bemowo, Białołęka, Bielany i Targówek.

Kraków: Bieżanów-Prokocim, Bronowice, Grzegórzki, Mistrzejowice, Podgórze, Podgórze Duchackie, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Dębniki, Zwierzyniec, Bieńczyce i Czyżyny. W ramach okolic Krakowa Bibice, Zielonki i Skawinę.

Jak szybko dostanę zakupy?

Zakupy realizujemy nawet w 1 godzinę od złożenia zamówienia. Można też zamówić zakupy na dowolną bramkę godzinową w godzinach pracy sklepów stacjonarnych.

Czy w weekend szopi.pl również dostarcza zakupy?

Tak. Zakupy są realizowane w dniach i godzinach działania sklepów stacjonarnych. Można to sprawdzić na stronie z dostępnymi dla danego adresu sklepami.

Czy lista sklepów dostępnych na platformie szopi.pl powiększy się?

Tak, cały czas pracujemy nad rozszerzeniem oferty sklepów. Jeżeli zależy Ci na dodaniu jakiegoś sklepu napisz nam nam o tym na bok@szopi.pl.

Wybrałem zakupy z dwóch sklepów i system podpowiada mi dopiero możliwą dostawę na jutro. Dlaczego nie mogę zamówić zakupów w 1 godzinę?

Jeżeli Klient dokona zakupów z dwóch sklepów, w tym jednego, który jest już nieczynny, to system podpowie najbliższe możliwe okienko dostawy dla obu sklepów.

W jaki sposób płacę za zakupy w serwisie szopi.pl?

W szopi.pl płatności dokonuje się z chwilą złożenia zamówienia za pośrednictwem Systemu Payu. Dostępne są dwie opcje płatności: szybki przelew i płatność kartą w aplikacji. Dostawca szopi.pl nie przyjmuje gotówki.

Czy mogę zapłacić za zakupy w gotówce?

Wszelkie płatności są realizowane bezgotówkowo za pośrednictwem PayU. Nie trzeba mieć konta na PayU, żeby zrealizować przelew z dowolnego banku. Zapłata w gotówce nie jest obecnie możliwa.

Czy mogę zamówić zakupy z dowolnych sklepów w mojej okolicy?

Lista dostępnych dla Ciebie sklepów pojawi się po wpisaniu adresu na stronie głównej. Jeżeli masz ulubiony sklep, który chciałbyś dodać do szopi.pl, to napisz nam o tym na bok@szopi.pl.

Czy w jednym zamówieniu mogę dokonać zakupów z kilku sklepów równocześnie?

Tak. Składając zamówienie możesz wybrać produkty z różnych sklepów dostępnych dla Ciebie. Istotą naszego serwisu jest to, że Twój osobisty Szoper zrobi za Ciebie pełne zakupy i dostarczy to, co lubisz i zwykle sam kupujesz. Uwaga: W przypadku zamówienia z większej liczby sklepów dostawa w godzinę może nie zostać dotrzymana. Koszt transportu będzie obliczony jako suma kosztów transportu dla poszczególnych sklepów.

Co w przypadku gdy nie jestem zadowolony z dostarczonych produktów?

Jeżeli w trakcie dostawy zauważysz, że jeden z produktów nie spełnia Twoich oczekiwań powiedz o tym Twojemu Szoperowi. Wadliwy towar zostanie wycofany z zamówienia, a kwota zamówienia zmniejszona o tą pozycję. Możesz nam również zgłosić problem po odjeździe Szopera.

Co jeżeli w sklepie nie będzie zamówionych przeze mnie produktów?

Wtedy Twój Szoper skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia zamiennika.

W jaki sposób mogę złożyć reklamację?

Reklamacje możesz zgłosić mailem na adres bok@szopi.pl.

Jak zgłosić uwagi dotyczące asortymentu sklepu lub działania serwisu?

Wszelkie uwagi można kierować na adres bok@szopi.pl lub za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie szopi.pl.