Tommy Hilfiger – marka, którą pokochali Polacy

Każdy z nas ma swoją ulubioną markę ubrań. Pomimo tego, że mówi się, iż ubieranie się od stóp do głów w ubrania tego samego producenta nie jest zbyt dobre z punktu widzenia modowego, to najchętniej tak byśmy zrobili. Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się ubrania od Tommy Hilfiger. Co to za marka? Gdzie kupować taką odzież? Spróbujmy znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania.

O marce Tommy Hilfiger

Marka Tommy Hilfiger podbija serca wielu z nas. Ubierając się w ubrania od danego producenta, wypadałoby znać nieco historię jej powstania. O czym powinniśmy pamiętać? Tommy Hilfiger pracował początkowo jako projektant mody dla kilku marek. Wszystko zmieniło się, gdy poznał Mohana Murjaniego. Z jego pomocą w roku 1985 powstała ta znana marka.

Marka rozwijała się cały czas. Powstały nowe kolekcje, a także nowe elementy garderoby tegoż producenta. Wspólnicy nie tylko dbali o każdy szczegół ubrań, które wyszły spod ich ręki, ale także nie zapominali o dobrym marketingu. Najbardziej kluczowa była kampania marketingowa na dużym billboardzie na Times Square.

W roku 1989 Tommy rozstał się ze swoim wspólnikiem i podjął współpracę z miliarderem z Hongkongu – Silasem Chou. Do dzisiaj nie brakuje im odbiorców. Co więcej, grono to cały czas się powiększa.

Nie szukaj nigdzie indziej – marka Tommy Hilfiger w sklepie Answear

Ubrania Tommy Hilfiger są sprzedawane w różnych miejscach. Są to nie tylko sklepy stacjonarne, ale także internetowe. Niestety zdarza się także podrabianie tejże marki. Przez to można się spotkać z ubraniami „Tommy Hilfiger” na bazarach, czy też w innych tego typu miejscach. Oczywiście w tych ostatnich odradzamy zakupów.

Tommy-Hilfiger-stylizacje

Najtaniej ubrania tej marki dostępne są oczywiście w sieci. Nie mamy na myśli jednak oficjalnego sklepu internetowego. Marka Tommy Hilfiger w sklepie Answear jest dostępna od ręki. Nie tylko mamy naprawdę bardzo duży wybór, ale także ceny są naprawdę przystępne.

Kupując w sieci mamy także ten przywilej, że możemy zapoznać się z licznymi poradnikami, w których znajdziemy informacje, jak nieco zaoszczędzić. Co więcej, możemy wymieniać się informacjami o produktach i promocjach. Skoro są sposoby na to, aby kupić coś nieco taniej, to, dlaczego mielibyśmy z takiej opcji nie skorzystać, prawda? Pamiętajmy także, że w Internecie można znaleźć kody rabatowe. Po jego wpisaniu w odpowiednim miejscu cena automatycznie się zmniejsza.

Sklep Answear ma tę przewagę, że możemy w nim ubrać się od stóp do głów. Siadając do jednego zamówienia internetowego, jesteśmy w stanie zamówić masę produktów i zupełnie odświeżyć naszą garderobę. Naprawdę jest to możliwe.

Na sam koniec dodajmy, że w internetowym sklepie Answear może się ubrać cała nasza rodzina. Nie brakuje ubrań dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Wspólne rodzinne zakupy przy pysznej herbatce zapowiadają się naprawdę świetnie. Gdy przypomnimy sobie przeciskanie się w tłumach w sklepach stacjonarnych, to tym bardziej doceniamy możliwość zakupów przez internet.