×

Koszt dostawy z tego sklepu 9,90 zł dla zakupów powyżej 60,00 zł oraz 15,90 zł poniżej.

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni w sprayu cytrusy 500 ml

7,99 zł/szt. 17,39

Produkt niedostępny.

Szczegółowe informacje:

Opis:

Informacje
Znaczna część zatruć pokarmowych pochodzi z kuchni domowej. Stosowanie produktów dezynfekujących to jedyny sposób na skuteczne zapobieganie rozmnażaniu się mikrobów.

Sanytol dezynfekuje, czyści, kuchnia, ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat oparty na nowej formule. Silnie odtłuszcza, łatwo i skutecznie czyści. Aktywna piana głęboko penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza wszelkiego rodzaju tłuszcze i przywierające odpady. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję, usuwając bakterie, wirusy i pleśń oraz dba i nadaje blask wszelkim powierzchniom. Posiada świeży zapach cytrusów. Usuwa między innymi: Pałeczka okrężnicy. Pałeczka ropy błękitnej, Gronkowiec złocisty, Enterokoki, Candida albicans, Kropidlak czarny.

Produkt ma potrójne działanie:
- Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18-25°C).
- Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18-25°C).
- Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy A zgodnie z normą EN14476 (5 min, 20°C).

Przygotowanie i stosowanie:

Stosowanie
Co dezynfekuje?
- kuchenki, piekarniki i grille.
- zlewozmywaki, powierzchnie ze stali nierdzewnej, ceramiki lub marmuru.
- blaty, płytki, lodówki, mikrofalówki, meble kuchenne.

Nie wdychać par produktu. Zapewnić odpowiednią wentylację.

Jak dezynfekować?
Obrócić końcówkę spryskiwacza w pozycję „On". Spryskać powierzchnię produktem, pozostawić na 5 min, a następnie zetrzeć wilgotną gąbką. Aby usunąć przywierający kamień i grzyb, pozostawić na 15 min, następnie doczyścić szmatką lub gąbką. Powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Pozostałe informacje:

Nazwa produktu uregulowana prawnie: płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni
Cechy: wydajny aplikator, zabija 99,9%: wirusy, bakterie, grzyby, bez chloru, aktywna piana skutecznie rozpuszcza zaschnięty tłuszcz
Ostrzeżenie bezpieczeństwa: uwaga: działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku połknięcia: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć/ lekarzem. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. nie spożywać. substancja czynna (pt2/al): chlorek didecylodimetyloamonu (ddac) 0,95 g/100 g. zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), kationowe środki powierzchniowo czynne (<5%), substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe. pierwsza pomoc: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. w kontakcie ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież. narażone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem. w przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. wypłukać usta wodą. nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej, po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. pary produktu w wysokim stężeniu mogą powodować bóle i zawroty głowy. przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.


Czy masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Nie masz ukończonych 18 lat.

OK