×

Koszt dostawy z tego sklepu 9,90 zł dla zakupów powyżej 60,00 zł oraz 15,90 zł poniżej.

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do łazienki w sprayu eukaliptus 500 ml

7,99 zł/szt. 17,39

Produkt niedostępny.

Szczegółowe informacje:

Opis:

Informacje
Wilgoć i ciepło sprzyjają powstawaniu i rozwojowi grzybów, bakterii i wirusów. Stosowanie środka dezynfekującego o silnym działaniu czyszczącym i odkamieniającym gwarantuje skuteczne zapobieganie rozmnażaniu się mikrobów oraz tworzeniu się kamienia i powstawania pleśni.

Sanytol dezynfekuje, czyści, łazienka, - ekspert w dezynfekcji bez chloru, to dedykowany do łazienki z silną doskonale czyszczącą, usuwającą kamień oraz zapobiegającą tworzeniu się kamienia i pleśni formułą. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję usuwając bakterie, wirusy i grzyby pozostawiając powierzchnie czyste i błyszczące. Płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni w łazienkach (PT2). Usuwa między innymi: wirusy Herpes, wirusy grypy AH1N1. Gronkowiec złocisty, Candida albicans, Pałeczka okrężnicy, Kropidlak czarny, Pałeczka ropy błękitnej, Enterokoki.

Produkt ma potrójne działanie:
- Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18-25°C).
- Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18-25°C).
- Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy A zgodnie z normą EN14476 (5 min, 20°C).
Skuteczność potwierdzona i monitorowana przez certyfikowane laboratorium.

Przygotowanie i stosowanie:

Stosowanie
Co dezynfekuje?
- umywalki, prysznice, wanny, WC, itp.
- płytki, powierzchnie ze stali nierdzewnej, ceramikę, itp.

Nie wdychać par produktu. Zapewnić odpowiednią wentylację.

Jak dezynfekować?
Obrócić końcówkę spryskiwacza w pozycję „On". Spryskać powierzchnie produktem, pozostawić na 5 min, a następnie zetrzeć wilgotną gąbką. Aby usunąć przywierający kamień i pleśń, pozostawić na 15 min, następnie doczyścić szmatką lub gąbką i spłukać.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Pozostałe informacje:

Nazwa produktu uregulowana prawnie: płyn czyszczący i dezynfekujący do łazienki
Cechy: zapobiega pleśni, zabija 99,9%: wirusy, bakterie, grzyby, bez chloru, usuwa kamień
Ostrzeżenie bezpieczeństwa: uwaga: działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku połknięcia: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć/ lekarzem. zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. nie spożywać. substancja czynna (pt2/al): chlorek didecylodimetyloamonu (ddac) 0,95 g/100 g. zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), kationowe środki powierzchniowo czynne (<5%), substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe. pierwsza pomoc: w razie wystąpienia niepokojących dolegliwości skontaktować się z lekarzem. w kontakcie ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież. narażone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem. w przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. wypłukać usta wodą. nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. w kontakcie z oczami: zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min przy otwartych powiekach. unikać silnego strumienia wody - ryzyko uszkodzenia rogówki. przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.


Czy masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Nie masz ukończonych 18 lat.

OK