Balony cyfry – kiedy warto po nie sięgnąć?

Popularną dekoracją na wielu imprezach są balony cyfry. Coraz częściej można je spotkać na urodzinach, jubileuszach, rocznicach. Stanowią genialną ozdobę, a przy okazji przypominają gościom, jaki jest zasadniczy temat urządzanego przyjęcia. Kiedy warto zatem po nie sięgnąć? Gdzie sprawdzają się najlepiej? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Na imprezę urodzinową

Najpopularniejszą okazją podczas której wykorzystuje się balony cyfry są oczywiście urodziny. Z balonów można skonstruować zarówno dowolny wiek jubilata, jak i jego datę urodzenia. W ten sposób świętuje się nie tylko okrągłe urodziny, ale również każde inne. Balony doskonale się prezentują zarówno w wersji wiszącej, jak i stojącej. Można je umieścić w dowolnym miejscu. Dostępne są przy tym cyfry o różnych rozmiarach.

Dzięki temu balony można idealnie wpasować w rozmiary pomieszczenia, w którym odbywa się impreza. Doskonale prezentują się bowiem zarówno w dużych salach restauracyjnych, jak i w niewielkich mieszkaniach. Przydadzą się na imprezę niespodziankę, a także zapowiedziane przyjęcie. Balony można przy tym dobrać kolorystycznie tak, aby pasowały do innych użytych tego dnia ozdób. Świetnie komponują się z wiszącymi girlandami, kolorowym konfetti, a także kwiatami.

Na rocznicę ślubu

Balony cyfry, takie jak np. https://partybudziki.pl/pol_n_DEKORACJE-I-NAKRYCIA-STOLU_Balony_Balony-foliowe-cyfry-488.html można wykorzystać również z okazji rocznicy ślubu. To najczęściej nieco bardziej elegancka i uroczysta okazja, niż kolejne urodziny. Świętujemy je nie nadto częściej w gronie rodzinnym, niż znajomych. Oczywiście balony cyfry mogą występować w różnorodnych kolorach. Popularne są zarówno te intensywne, w tym żółcie, błękity, czerwienie, róże, turkusy i inne barwy, jak i nieco bardziej stonowane – czarne, białe, ecru i inne.

Czasem balony cyfry można dopasować kolorystycznie do danej rocznicy. Jak bowiem wiadomo pierwsza uznawana jest za papierową, więc doskonale będą pasowały do niej białe balony. Z kolei 25 rocznica ślubu to rocznica srebrna, więc przydadzą się do niej srebrne balony. To samo można zrobić z 40 rocznicą, czyli rubinową, 45 rocznicą, czyli szafirową, 50 rocznicą, czyli złotą, a także 55 rocznicą, czyli szmaragdową.

Na jubileusz w pracy

Balony cyfry znakomicie będą prezentowały się również podczas imprezy jubileuszowej, z okazji okrągłej rocznicy pracy. Co przy tym istotne balony mogą być napełniane zwykłym powietrzem i wymagać powieszenia lub postawienia w określonym miejscu. Jednocześnie w specjalistycznych sklepach z tego typu akcesoriami dostępne są balony napełniane helem. One będą się samodzielnie unosiły w powietrzu i zrobią jeszcze większe wrażenie na biesiadnikach.