Jakie akcesoria Apple warto kupić? Podpowiadamy!

Kupiłeś właśnie iPhone’a lub inny sprzęt marki Apple? Pora zaopatrzyć się w określone akcesoria, które pozwolą ci w pełni cieszyć się twoim nowym sprzętem. Przydadzą się także w najmniej oczekiwanych sytuacjach! Zobacz, w co warto się zaopatrzyć w pierwszej kolejności!

Dobra ładowarka i przejściówki – na co się zdecydować?

Apple oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę sprzętów. Dobrze, by wszystkie ze sobą bez problemu działały! Dlatego dobrym pomysłem jest kupienie przejściówek, które umożliwią ci łączenie ze sobą różnych urządzeń lub podłączanie do nich innych akcesoriów. Dzięki odpowiedniej przejściówce łatwo podłączysz do iPhone’a lub iPada mikrofon albo słuchawki na kablu. Warto przyjrzeć się, jakie masz porty w poszczególnych urządzeniach i które sprzęty chcesz ze sobą łączyć. Na tej podstawie stworzysz listę przejściówek, które warto kupić. Nie zapomnij opracować sposobu ich przechowywania – to niewielkie kabelki, które lubią się gubić – na szczęście można bez problemu zastąpić zapodziane akcesorium.

Jeśli mowa o gubieniu, to trudno przebić w tym zakresie ładowarki! Chyba każdemu się kiedyś zdarzyło zgubić kabel do ładowania. Dobrą praktyką jest więc zaopatrzenie się w zapasowe modele. Najlepiej nie iść na kompromis i zdecydować się na oryginalną ładowarkę – głównie ze względu na bezpieczeństwo baterii. Wiele osób ma dwie dodatkowe ładowarki – jedną w samochodzie, drugą – w pracy. Możesz opracować własny system, by upewnić się, że zawsze będziesz miał jak naładować telefon.

Ochrona telefonu – etui, szybka lub szkło

Nowy iPhone lub iPad to duży wydatek. Dlatego powinieneś upewnić się, że będzie odpowiednio zabezpieczony. Najprostszym sposobem jest zakup odpowiedniego etui. Możesz zdecydować się na model silikonowy, dzięki któremu sprzęt będzie pewnie leżał w dłoni. W przypadku iPadów popularne są takie, które pozwolą ci ustawić tablet w wygodnej pozycji do oglądania filmu lub serialu. Właściciele iPhone’ów chętnie wybierają też wzmocnione etui, które lepiej chronią krawędzie telefonu przy przypadkowym upuszczeniu.

To jednak nie koniec zabezpieczeń! Dobrze do tego dołożyć folię lub szkło hartowane, które osłoni ekran. Nie chcesz przecież, by wyświetlacz twojego telefonu pokryła pajęczyna pęknięć. Jeśli nie jesteś pewien, czy umiesz prawidłowo nakleić szkło lub folię, możesz zamówić taką usługę przy zakupie telefonu – dostaniesz wtedy sprzęt gotowy od razu do użycia!

Nie zapominaj również o ochronie aparatów – wystające obiektywy z tyłu iPhone’a łatwo zarysować. Dlatego dokup odpowiednie szkiełko chroniące aparat, by móc cieszyć się doskonałą jakością zdjęć!

Powerbank – by sprzęt nie rozładował się w najmniej oczekiwanym momencie

Do listy najbardziej potrzebnych akcesoriów dopisz powerbank! Możesz zastanowić się nad bezprzewodową ładowarką MagSafe, która dzięki specjalnemu systemowi magnesów będzie ściśle przylegać do twojego iPhone’a. W ten sposób możesz korzystać ze wszystkich możliwości twojego urządzenia, nie ryzykując, że bateria rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie – na przykład podczas wycieczki lub na koncercie. Jeśli chcesz lądować więcej niż jedno urządzenie, możesz poszukać powerbanków innych firm, najlepiej takich o dużej pojemności, by szybko uzupełnić baterię w telefonie i tablecie. Porównując poszczególne modele banków energii, zwróć uwagę także na wielkość i wagę urządzenia – to sprzęt, który nie powinien być bardzo ciężki, jeśli chcesz mieć go zawsze przy sobie!

Akcesoria Apple iPhone w sklepie MediaMarkt to różnorodne dodatki to twojego telefonu lub tabletu, które pozwolą ci w pełni wykorzystać potencjał ulubionych sprzętów. Możesz budować swoją kolekcję dodatków krok po kroku, zaczynając od etui i szkła ochronnego. To pierwsze akcesoria, w które warto się zaopatrzyć, by chronić kosztowny sprzęt. Z czasem przyjdzie pora na inne produkty, które znacząco mogą ci ułatwić życie!