5 zalet, dla których warto skorzystać z self storage

Self Storage to stosunkowo nowa usługa na polskim rynku, która z kolei cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych już od lat 60. Polega ona na wynajmie magazynów samoobsługowych, które mogą stać się nieocenioną pomocą podczas losowych sytuacji lub nawet stanowić długotrwałe rozwiązanie, które ułatwi codzienne życie. Dlaczego warto rozważyć ten sposób na przechowywanie?

Dostępność

Chociaż, jak już zostało wcześniej wspomniane, self storage dopiero podbija serca Polaków, to jednak zainteresowanie magazynami samoobsługowymi stale rośnie. Możemy je wynająć m.in. za pośrednictwem firmy Less Mess Storage, której obiekty są ulokowane w kilku większych miastach w Polsce. Przykładowo mieszkańcy Poznania i okolic mogą wybrać którąś z dwóch placówek:

  • przy ulicy Ostrowskiej 515;
  • przy ulicy Dąbrowskiego 550.

Co szczególnie istotne, po wynajmie magazynu mamy do niego dostęp 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia. Oznacza to, że niezależnie od pory możemy dowolnie modyfikować jego zawartość, co sprawia, że obsługa przechowalni jest wyjątkowo wygodna.

Bezpieczeństwo

Wstępu do magazynów Less Mess Storage chronią zróżnicowane zabezpieczenia:

  • indywidualny kod dostępu – klient ustala go po podpisaniu umowy;
  • kłódka – którą klient zakłada samodzielnie;
  • system kontroli dostępu;
  • całodobowy monitoring.

W związku z tym możemy być pewni, że nasze rzeczy umieszczone w magazynie są bezpieczne. Dzięki temu możemy zyskać schowek nawet cenne dla nas rzeczy.

Odpowiednie warunki przechowywania

Nie da się ukryć, że niektóre przedmioty wchodzące w skład naszego dobytku mogą być bardzo delikatne i podatne np. na działanie wilgoci czy też wahań temperatur. W magazynach Less Mess Storage zadbano o odpowiednią temperaturę i jakość powietrza. W przechowalni można umieścić nawet hermetycznie zapakowaną żywność. Wobec tego nawet właściciele sklepów internetowych, obawiający się o oferowany przez siebie towar, mogą spać spokojnie.

Przeczytaj więcej również na blogu: https://www.lessmess.storage/blog/

Uniwersalność

Magazyn samoobsługowy ma wiele różnych zastosowań. Może przykładowo stanowić tymczasowy schowek na meble i inne elementy wyposażenia, kiedy potrzebujemy dokonać w swoim domu generalnego remontu. Tak samo stanie się w trakcie przeprowadzki – jeśli Twoje nowe lokum nie jest jeszcze gotowe, a Ty musisz opuścić tymczasowe, to właśnie w wynajętej przechowalni możesz schować swój dobytek.

Magazyny to świetne rozwiązanie dla klienta indywidualnego i biznesowego. Osoby prowadzące firmę będą mogły zdobyć przestrzeń niezbędną na przechowanie dokumentów, urządzeń czy nawet produktów oferowanych w ramach sklepu. Z kolei przykładowo studenci zyskają miejsce do składowania materiałów naukowych i innych osobistych przedmiotów, chcąc chociażby wyjechać na wakacje.

Usługi dodatkowe

O elastyczności rozwiązania, jakim jest korzystanie z magazynów samoobsługowych na wynajem w Less Mess Storage, stanowi także parę dodatkowych opcji, które mogą niezwykle nam pomóc w razie potrzeby. Na terenie obiektów znajdują się sklepy z materiałami niezbędnymi do pakowania – znajdziemy tam m.in. pudła kartonowe, nalepki, folie zabezpieczające. W ten sposób możemy łatwo, i to na miejscu, spakować rzeczy. Jeśli paczki są przeznaczone do wysyłki lub jakiegokolwiek innego transportu, jak chociażby przy przeprowadzce, ich wydanie kurierowi można powierzyć pracownikowi Less Mess Storage. Tym samym zaoszczędzimy wiele czasu i usprawnimy cały proces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *