Meble metalowe biurowe – szafy aktowe metalowe

Meble metalowe biurowe i loftowy styl wnętrz to hit ostatnich kilku lat. Połączenie metalu, drewna i cegły to klasyczny wygląd miejskich biur, które są często umieszczone w starych fabrykach czy kamienicach. Jednak meble z metalu będą dobrze wyglądać nie tylko w klasycznym pomieszczeniu firmowym. Sprawdzą się również jako przechowalnie rzeczy pracowników czy dokumentów. Ich mnogie zastosowania oraz niecodzienny design pozwala na zastosowanie ich do różnych celów.

Jakie metalowe meble sprawdzą się w biurze?

Zimny metal na pierwszy rzut kojarzy się z chłodem i nieprzystępnością. jest to jednak błędne myślenie i zdecydowanie warto rozważyć umieszczenie takich mebli w swoim biurze. Dzięki zakupowi takich produktów firma zyska sprzęt na lata, który raz, że spełnia wszelkie wymogi związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, a dwa zdecydowanie wpisuje się w trendy współczesnego „office” designu. Jakie meble zatem sprawdzą się w biurze?

Szafy kartotekowe – metalowe przestrzenie na przechowywanie dokumentów to idealny sposób na zabezpieczenie ważnych papierów, które dotyczą prowadzonego biznesu. Ustawione rzędem pod ścianą w głównym pomieszczeniu zrobią na odwiedzających niesamowite wrażenie.

Meble metalowe socjalne

Ich gabaryty oraz zabezpieczenia w postaci oszklonej witryny zamykanej na zamek świetnie będą spełniać swoją funkcję oraz będą ozdobą biura. Szafy aktowe metalowe to świetny sposób na unowocześnienie biura i wyeksponowanie dokumentacji potrzebnej do codziennego funkcjonowania firmy.

Meble metalowe socjalne – to stoły, krzesła i wszelkie osprzęty które mogą przydać się w codziennym życiu pracowników w firmie. Takie meble to również idealna forma wyeksponowania stylu wnętrzarskiego, który panuje w firmie. Do tego typu mebli można również zaliczyć pracownicze szafy BHP. To idealna forma zapewnienia prywatności swoim pracownikom. Można je ustawić  szatni, gdzie każdy pracownik może mieć swoją szafkę, w której będzie mógł bezpiecznie schować swoje prywatne rzeczy.

Fotele biurowe – metalowe krzesła dla pracowników może są ciężkie, ale zdecydowanie warte rozważenia pod względem funkcjonalności i stabilności. Początkowe wydatki związane z urządzaniem biura mogą przytłoczyć inwestorów. Jednak zainwestowanie w produkt, który ma wzmocnioną konstrukcję oraz eleganckie, skórzane wykończenie sprawi, że zwróci się to w dwójnasób w przyszłości.

Świadczyć o tym będą chociażby bardzo dobre wyniki pracowników wyposażonych w wygodne wyposażenie biurowe. Wygoda i komfort w pracy wbrew pozorom ma duże znaczenie w osiąganiu wysokiej produktywności zatrudnionych osób.

Ozdoby, lampy, lustra w metalowej oprawie – to idealne uzupełnienie całej aranżacji biurowej. Jeśli meble są w mocnych i kontrastowych kolorach to tutaj można zastosować zasadę przeciwwagi kolorystycznej. Przykładowo: w przypadku antracytowych szaf, stołów czy pozostałych mebli ozdobniki mogą być jasnoszare lub bardziej wyrazistsze (np. w limonkowym lub białym kolorze).

Jakie są zalety mebli metalowych w biurze?

Początkowy zakup może wydawać się drogi pod względem cenowym. Jednak jeśli weźmie się pod uwagę to ile lat taki produkt posłuży i z jakich półproduktów został wykonany to zdecydowanie jakość i wytrzymałość będzie ponad ceną. Meble metalowe biurowe to nie tylko sam metal.

Mogą zostać uzupełnione również o materiały wypełniające (np. polipropylenowe lub silikonowe) oraz tekstylia takie jak materiał organiczny lub skóra naturalna i ekologiczna. Dzięki metalowej konstrukcji takie meble są zdecydowanie wytrzymalsze i posłużą przez długi czas. Ich konserwacja jest niezwykle prosta – postępując zgodnie z zaleceniami producenta materiał, z którego został wykonany mebel, będzie wyglądał jak nowy nawet po kilku latach użytkowania.

Szafy kartotekowe metalowe

Konserwacja tego typu przedmiotów jest również bardzo łatwa. Wiele mebli i ozdób wystarczy tylko raz na jakiś czas przetrzeć ściereczką lub miotełką do kurzy (do sprzątania na sucho). Sprawia to, iż wnętrze, w którym zostaną ustawione zyska na wyposażeniu, które nie straci na swojej jakości z biegiem lat. A osoby, które będą się zajmować porządkiem w open space lub biurach o małej powierzchni będą miały ułatwione zadanie podczas codziennych swoich obowiązków.

Metalowe meble biurowe to idealny produkt dla tych, którzy się uważają za koneserów stylu loftowego i miejskiego. Dzięki swojej uniwersalności tego typu produkt mogą być użyte nie tylko w biurach wysokiej klasy, ale też w małych firmach rodzinnych, które cenią sobie komfort użytkowania otaczających ich przedmiotów.

Więcej znajdziesz tutaj: Szafymetalowe.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *