Pieczątki na imprezy plenerowe – co warto wiedzieć?

Sezon na spotkania i imprezy w plenerze powoli się otwiera. Ciepła pogoda zachęca ludzi do wyjścia z domu i do korzystania z różnych atrakcji, które czekają na nich w otwartej przestrzeni. Coraz więcej miejsc śmielej eksperymentuje z organizacją wydarzeń plenerowych. Jak przygotować się do organizacji imprez na świeżym powietrzu w tym sezonie? Pomocne w tym procesie mogą okazać się tradycyjne pieczątki i stemple – jak je wykorzystać?

Pieczątki, które zastępują bilet

Pieczątki do wykonywania stempli na ręce to doskonałe wsparcie w organizacji imprezy wszędzie tam, gdzie uczestnicy imprezy często opuszczają wydzieloną strefę biletowaną, np. po to, by udać się na teren wydzielony dla food trucków. To również znakomite rozwiązanie w przypadku imprez całodniowych, gdy uczestnicy koncertu czy festiwalu opuszczają go, aby spotkać się przy wejściu z dopiero co przybyłymi znajomymi. Wyposażenie ochroniarzy i bileterów w stosowne pieczątki pomoże szybko i wygodnie oznaczyć uprawnionych do przebywania na terenie imprezy osób.

Pieczątki dla branży gastronomicznej (i nie tylko)

Rozmaite festiwale i imprezy plenerowe nie mogą obyć się bez solidnego zaplecza gastronomicznego. Duża liczba potencjalnych klientów sprawia, że eventy tego rodzaju stanowią doskonałą okazję do rozpropagowania swojej restauracji za pomocą ulotek z kuponami zniżkowymi. Dlaczego warto wyposażyć się z tej okazji w dodatkowe pieczątki?

Oferty limitowane czasowo

W sytuacji, w której zastanawiasz się nad wprowadzeniem jednorazowej promocji, warto zamówić datowniki – pieczątki, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie ustalić datę ważności danego kuponu rabatowego, bez konieczności zamawiania nowej partii ulotek z drukarni.

Programy lojalnościowe

Jeśli Twoja restauracja rozważa wprowadzenie programu zniżkowego, warto zastanowić się nad wprowadzeniem kart stałego klienta, służącej do zbierania pieczątek za kolejne zamówienia. W momencie, gdy uzbiera się ich określona ilość (np. 10), właścicielowi będzie przysługiwać możliwość odbioru darmowego posiłku czy napoju.

Imprezy plenerowe to doskonała okazja do uruchomienia tego typu przedsięwzięcia – być może jeden z klientów zdecyduje się udać na Twoje stanowisko z całą grupą znajomych, którzy zdecydują się na skorzystanie z Twojej oferty?

Zamów pieczątki w Stempleks

Opisane powyżej pieczątki to zaledwie wycinek oferty firmy Stempleks – doświadczonego producenta materiałów biurowych i promocyjnych, z którego usług skorzystało wiele przedsiębiorstw z rozmaitych branż i sektorów. Odwiedź stronę https://stempleks.pl/produkty/pieczatki/ i wybierz najlepszy model dla swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *