×

Koszt dostawy z tego sklepu 9,90 zł dla zakupów powyżej 60,00 zł oraz 15,90 zł poniżej.

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący uniwersalny w sprayu eukaliptus 500 ml

7,99 zł/szt. 17,39

Szczegółowe informacje:

Opis:

Informacje
Jedna komórka bakteryjna wytwarza kolonie 8 milionów bakterii w ciągu mniej niż 24 godz., aby uniknąć rozmnażania się mikrobów (bakterii, wirusów, grzybów), a przez to ryzyka chorób, należy czyszcząc również dezynfekować otoczenie, w którym na co dzień przebywamy.

Sanytol dezynfekuje uniwersalny wszystkie powierzchnie, ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat o wielu zastosowaniach. Przeznaczenie produktu: Płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni nie mających kontaktu z żywnością i podłóg (PT2). Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze (Pałeczka ropy błękitnej, Enterokoki, Pałeczka okrężnicy, Gronkowiec złocisty), grzybobójcze (Candida albicans, Kropidlak czarny) oraz bójcze wobec wirusa AH1N1 i wirusa Herpes. Jego unikatowa formuła nie plami i pozostawia rześki zapach eukaliptusa.

Produkt ma potrójne działanie:
- Zabija bakterie zgodnie z normą EN13697 (5 min, 18-25°C).
- Zabija grzyby zgodnie z normą EN13697 (15 min, 18-25°C).
- Zabija wirusy Herpes simplex i Grypy A zgodnie z normą EN14476 (5 min, 20°C).
Skuteczność potwierdzona i monitorowana przez certyfikowane laboratorium.

Przygotowanie i stosowanie:

Stosowanie
Co dezynfekuje?
- pokrywy toalet, umywalki, zlewozmywaki, prysznice, wanny, syfony, płytki, itp.
- materace, wykładziny, fotele, wnętrza samochodów, pojemniki na brudną bieliznę, itp.
- zabawki, itp.
- kosze na śmieci, wycieraczki przed drzwiami, itp.
- telefony, klamki, itp.

Nie wdychać par produktu. Zapewnić odpowiednią wentylację.

Jak dezynfekować?
Nanieść spray na dezynfekowane powierzchnie i pozostawić na 15 min. po czym spłukać wodą. Jednokrotne użycie sprayu uwalnia 1,3 ml produktu, aby pokryć produktem 1m2 powierzchni należy użyć 7-12 razy.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Pozostałe informacje:

Nazwa produktu uregulowana prawnie: płyn czyszczący i dezynfekujący uniwersalny
Cechy: zabija 99,9%: wirusy, bakterie, grzyby, bez chloru, czyści i dezynfekuje wszystkie powierzchnie, testowany dermatologicznie
Ostrzeżenie bezpieczeństwa: uwaga: działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. p101 w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. p102 chronić przed dziećmi. p301+p312 w przypadku połknięcia: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć/ lekarzem. p501 zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. nie spożywać. substancja czynna (pt2/al): chlorek didecylodimetyloamonu (ddac) 0,5 g/100 g. zawiera: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), kationowe środki powierzchniowo czynne (<5%), substancje dezynfekujące, kompozycje zapachowe. pierwsza pomoc: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. w kontakcie ze skórą: zdjąć zanieczyszczoną odzież. narażone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem. w kontakcie z oczami: wyjąć szkła kontaktowe. zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp świeżego powietrza, zapewnić ciepło i spokój. uboczne skutki stosowania: nie stwierdzono. przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.


Czy masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Nie masz ukończonych 18 lat.

OK